The Cybex Libelle Adapters allow you to connect Cybex infant car seats to the Beezy pushchair.
, Note: Video is for Demonstrational purposes only, ,
| Features | Max Weight: 22 kg Ideal travel essential Warranty: 2 Years |
|---|---|
| Package Dimensions | 9.4 x 16.9 x 20.6 cm |
| Recommended Age | Suitable for 6 months and above |
| Product Dimensions | 14.4 x 7.7 x 20.5 cm |
| Shipping Time | 2-3 days |
| Gift Wrap Allowed | Yes |
| Gift Bag Allowed | No |
| Age | Baby 0-2 Years |
| collections | Value Store, Up to 40% - UAE, Price Buckets - AED, Buy 1 Get 1 - Apparel UAE, Buy 1 Get 1 - Apparel KSA, UAE Aging Collection, 2024 Clearance Sale UAE - Gear |
| Item Returns | This item can be returned |
Write Your Own Review
More from Cybex
-
Cybex - Hardpart Priam Frame - Chrome Black With Priam Lux Carry Cot - Nautical BlueSAR 5,518.8494Out of stock -
Cybex - Hardpart Priam Frame - Matt Black With Priam Seat Pack - Soho GreySAR 5,518.8494Out of stock -
Cybex - Hardpart Priam Frame - Rosegold With Priam Seat Pack - Soho GreySAR 5,863.8500Out of stock

